Vektorizace

Potřebujete vylepšit svůj firemní branding nebo upravit své logo pro použití v tiskovinách a na webových stránkách? Věnuji se profesionální vektorizaci a překreslení rastrových souborů do křivek, což vám umožní získat vysoce kvalitní výstup bez rozmazání nebo ztráty detailů.

Výsledný vektorový soubor bude snadno použitelný pro tisk, digitální použití nebo jakýkoli jiný účel, který vyžaduje čistý a ostrý obraz.

S mými službami v oblasti vektorizace (překreslení do vektorů), můžete být jisti, že váš firemní branding a logo budou vypadat profesionálně a efektivně. Navíc vám pomůžeme s optimálním použitím vektorových souborů pro různé potřeby, aby vaše prezentace byla co nejefektivnější.

Kontaktujte mě pro více informací o službách v oblasti vektorizace a překreslení rastrových souborů do vektorů a pomůžu vám vylepšit branding a prezentaci.

Renovace městských a obecních znaků

Města a obce mají celkem ještě často loga k dispozici pouze v rastrovém formátu (a velice často dokonce v nízké kvalitě pro tisk), nebo softwarově převeden do vektorů velice nekvalitně s nepřesnými tvary.

Ručním překreslení městského znaku do křivek získáte kvalitní, přesný výstup připravený pro použití pro všechny tiskové technologie. Dejte svým městským znakům nový život a profesionální vzhled s našimi službami vektorizace.

Vektorizace loga a znaků?

Vektorizace loga Hlinsko, Chrudim, Žďár, Havlíčkův brod, Pardubice

vektorizace rastrových formátů, překreslení rastru do křivek, převod rastrových souborů do vektorových